Diğer Sigortalar

İletişim

Ürünlerimiz

Hukuksal Koruma Sigortası

Hukuksal Koruma Sigortası yaptırın, oluşabilecek hasarlar ile ilgili hukuksal sorunların giderilmesi masraflarını güvence altına alın…

Bu ürün, Kasko teminatına giren bir hasar ile ilgili, hukuksal sorunların halledilmesine yönelik harcamaları, gider ve diğer edimler ile vekalet ücreti, dava masrafları, danışmanlık ücreti, hakem ücreti, teminat akçesi, icra masrafı, temyiz, karar düzeltme, ihtarname ücretleri, tespit masrafları, ihtarname çekimi, dilekçe yazımı ile ilgili masraflarını poliçede yazılı limitler dahilinde temin eder

 

Yeşil Kart Sigortası

Yeşil Kart Sigortası ile yurt dışında da güvencedesiniz…

Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası’nın yurt dışında geçerli şeklidir ve Yeşil Kart anlaşmasına dahil ve çoğunluğu Avrupa’da bulunan pek çok ülkede Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası’nı tekrar yaptırma mecburiyetini ortadan kaldırır.

 

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası

İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası yaptırın, aracın kullanımından dolayı oluşabilecek riskleri güvence altına alın!

Aracın kullanımından dolayı üçüncü şahıslara verilecek bedeni ve maddi zararlar ile araç sahibine düşen hukuki sorumluluğun Zorunlu Mali Sorumluluk (Trafik) Sigortası teminat limitleri üzerinde kalan kısmını poliçede yazılı olan limitlere kadar teminat altına alır.

 

Ferdi Koltuk Sigortası

Yaşamı değerli kılan sevdiklerinizdir. Olası kazalara karşı onları güvence altına alın…

Ferdi Koltuk Sigortası ile araçta bulunan sürücü ve yolcuların, araçla beraber uğrayacakları kazalar sonucunda maruz kalacakları vefaat ve sürekli sakatlık hallerini temin eder.

 

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası ile yolculuğunuz güvence altında…

Yurt içi ve yurt dışına ücretle yolcu taşımacılığı yapan ve taşımacılık yetki belgesi olan otobüslerin yaptırmak zorunda olduğu Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası’dır.

 

Motorlu Araçlarla İlgili Mesleki Faaliyetlerde Bulunanlar İçin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

Oto galerileri, otopark, garaj ve tamirhanelerin yaptırmak zorunda olduğu Zorunlu Sorumluluk Sigortası’dır.

 

Sorumluluk Sigortaları

Sorumluluk Sigortaları kapsamındaki ürünler ile üçüncü şahıslara verebileceğiniz hasarlardan doğabilecek taleplere karşı sizleri güvence altına alıyoruz.

 • İşveren Sorumluluk Sigortası
 • Üçüncü Şahıs Mali Sorumluluk Sigortası
 • Ürün Sorumluluk Sigortası
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Mali Müşavirler Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • Tıbbi Kötü Uygulamaya İlişkin Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası
 • Özel Güvenlik Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası
 • Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atıklar Zorunlu Sorumluluk Sigortası
 • Tüpgaz Zorunlu Sorumluluk Sigortası
 • Kıyı Tesisleri Deniz Kirliliği Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası

 

Makine Kırılması Sigortası

Makine Kırılması Sigortası ile işletmenizdeki tüm üretim ve yardımcı makineleriniz (tekstil, metal, deri, ahşap, plastik, gıda, baskı ve ambalaj, CNC vb. makineleri) montaj ve tecrübe devreleri tamamlandıktan ve tam çalışır hale geçtikten sonra teminat altına alınmaktadır.

 

Elektronik Cihaz Sigortası

İşletmenizdeki tüm elektronik cihazları Elektronik Cihaz Sigortası ile güvence altına alıyor, işinizin aksamaması için en uygun şartları sunuyoruz.

İşletmenizdeki tüm elektronik cihazlarınızı (sabit ofis cihazları – bilgisayar, yazıcı, faks, fotokopi, telefon santrali, CNC makineler – tekstil ve torna makineleri, tıbbi cihazlar – ultrason, manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, röntgen, gama kameralar, film baskı ve banyo cihazları, radyo ve televizyon istasyonlarındaki cihazlar vb.) montaj ve tecrübeleri tamamlandıktan ve tam çalışır hale geçtikten sonra teminat altına almaktadır.

 

İnşaat All Risks Sigortası

Siz sadece projenizle ilgilenin, çıkabilecek tüm aksaklıklarla biz ilgileniriz! Başladığı günden teslim edildiği güne kadar inşaat projeleriniz İnşaat All Risks Sigortası ile güvence altında.

İnşaat All Risks Sigortası, her türlü inşaat projenizi (bina, yol, baraj, liman, kanalizasyon, içme suyu ve elektrik hatları, havaalanı, vb.), inşaatın başladığı ilk günden projenin tamamlanacağı ya da teslim edileceği güne kadar risklerinize uygun teminatlarla güvence altına alır.

 

Montaj All Risks Sigortası

Yeni aldığınız makinelerin tesisinize taşınmasından tam performans çalışmasına kadar geçen sürede olası aksaklıklara karşı Montaj All Risk Sigortası sizlere teminat sağlar, olumsuzluklara karşı yatırımlarınızı güvence altına alır.

 

Doğalgaz Tesisat Sigortası

Doğalgaz Tesisat Sigortası sayesinde; doğalgaz yakan kazan, kombi ve şofben gibi cihazlar için doğalgaz iç tesisat ve/veya dönüşüm projeleri esnasında meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı sizlere teminat sağlar.

 

En yakın BAŞARIR Acentesinden ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, sigorta poliçenizi yaptırabilirsiniz.