Hakkımızda

İletişime Geçin

BAŞARIR GROUP  online, mobil ve telefon üzerinden sigorta karşılaştırması ve satışı alanında Türkiye’deki ve Avrupadaki Sigorta şirketlerinden hizmet veren bir kuruluştur

 

 

Başarır Group Tarihçesi

 

Başarır Group’un ilk adımları 2007 yılında, Emeklilik ve Hayat sigortalarının satışı ile başlamış olup ilerleyen süreçte girişimci ruha sahip, sigorta, dijital pazarlama ve bilgi teknolojileri konusunda profesyonellerden oluşan bir ekibin bir araya gelmesiyle elementer branşta Türkiye’de ve Avrupa’da önde gelen sigorta şirketleirinin alternatif ürünleri ile sigorta pazarında kendisini kabul ettirmiş bir kuruluştur.

Bünyemizde online satışın yapıldığı 2013’’den bu yana, Başarır Group  binlerce müşteriye en iyi fiyat ve en iyi teminatlarla kaliteli sigortacılık hizmeti sunmayı sürdürüyor.

Başarır Group Online ve Telefon Üzerinden Sigorta Satışı Alanında Türkiye’nin En Geniş Platformlarından olup  Sigorta Fiyatlarını Karşılaştırma yapan şirketlerden biridir.

 

Başarır group’dan Poliçe Satın Almanın Faydası Nedir?

 

Her bir müşterinin paradan tasarruf ederken, gönül rahatlığı içinde poliçelerini satın almaları başarır group misyonunun bir parçasıdır.

•  Müşterilerimize en iyi ürünü en iyi fiyata sunabilmek için geniş bir ekip çalışıyor.

•  Sunduğumuz 7 / 24 kesintisiz hizmet sayesinde müşterilerimiz ne zaman ve nerede ihtiyaç duyarsa bize ulaşabiliyor.
•  Herhangi bir kaza anında uzmanlarımız 7 / 24 yanınızda olmaya devam ediyor.

 

Bugün binlerce müşterimiz en doğru poliçeyi en iyi fiyata satın almak için bizi tercih ediyor. Başarır group’u tercih edenlerin sayısı arttıkça, başarır group da hizmet kalitesini yükseltiyor. Başarır group da “sadece müşterinin temsilcisi olmak”, şirket kültürünün bir parçasıdır.

Anlaşmalı Olduğumuz Firmalar